Typ nabídky

Minimální mzda

Oživování Rozvaděčů VN/ Commissioning Engineer (kód_LH)

referenční číslo: 42FB59F3 | aktuálnost: 21.02.2017

ABB s.r.o.

Společnost ABB, přední světová firma působící v oblasti technologií pro automatizaci a energetiku, hledá pro Servisní jednotku zařízení VN v Brně vhodného kandidáta na pozici Commissioning Engineer. Vybraný kandidát bude zodpovědný za testování rozváděčů VN a jejich uvádění do provozu.

Náplň práce

- Testování rozvaděčů a ochran a následné uvádění do provozu ve výrobě nebo na místě u zákazníka
- Vytváření konfigurací pro ochranné terminály rozvaděčů VN
- Nastavení a testování horizontální i vertikální komunikace
- Testování, diagnostika a údržba ochran v provozu
- Příprava reportů z provedených zkoušek a činností
- Proškolení zákazníků a obsluhy

Požadujeme

- ŠŠ nebo VŠ vzdělání elektro zaměření (silnoproudá elektrotechnika, energetika, automatizace, elektrotechnika, ad.)
- Vyhláška 50/78 Sb. § 5
- Praxe výhodou, vítáme i absolventy
- Komunikativní znalost AJ, jiný světový jazyk je výhodou
- ŘP sk. B
- Flexibilita, samostatnost, preciznost
- Zaměření na výsledek a na zákazníka
- Ochota často cestovat, i na delší cesty
- Ochota neustále se vzdělávat

Splňujete požadavky?
Dejte nám o sobě vědět a my Vám dáme příležitost!

Nabízíme

- Zázemí silné mezinárodní společnosti, otevřenou firemní kulturu podporující růst talentů, vzdělávací a rozvojové kurzy
- Široké spektrum firemních benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění atd.)

Splňujete-li požadavky a máte zájem zúčastnit se výběrového řízení, zašlete svůj životopis v českém i anglickém jazyce.

Pokud Vás do 21 dnů nebudeme kontaktovat, dali jsme ve výběrovém řízení přednost vhodnějšímu kandidátovi.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti ABB dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti ABB a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

ABB je přední světová společnost poskytující technologie pro energetiku a automatizaci, které umožňují energetickým a průmyslovým podnikům zvyšovat výkonnost při současném snížení dopadu jejich činnosti na životní prostředí. ABB má kolem 145 000 zaměstnanců přibližně ve 100 zemích světa. V České republice zaměstnává více než 3 300 lidí a působí v 8 lokalitách.

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita