Typ nabídky

Minimální mzda

Technický / projekt manažer s Nj - stroje pro automotive

referenční číslo: S024/120916 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Náplň práce

Pro strojírenskou výrobní společnost, která vyrábí jednoúčelové stroje a automatizované strojní zařízení, které dodává především do automobilové výroby a do německy hovořících firem, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici:
TECHNICKÝ / PROJEKT MANAŽER s Nj - stroje pro automotive
Vaším úkolem bude po technické stránce podporovat obchodníky a participovat na specifikaci technického zadání a návrhu základního řešení stroje nebo zařízení.
Budete:
- komunikovat se zákazníky o technických požadavcích a parametrech zadání
- navrhovat formy a podmínky spolupráce
- koordinovat přípravu nabídek
- spojovat technické a obchodní informace v rámci přípravy zakázek a během realizace
- úzce spolupracovat s technickým úsekem
- reportovat managementu
Pracoviště v dobrém dojezdu z Kolína, Nymburku, Českého Brodu, případně z východní části Prahy.

Požadujeme

Požadavky:
- VŠ strojní
- obchodní praxe (jednání s klienty a příprava nabídek)
- technické povědomí
- zkušenost s vedením projektů
- schopnost číst technickou dokumentaci
- uživatelská znalost práce na PC
- znalost němčiny, angličtina výhodou

Nabízíme

Nabízíme pozici s obchodně technickou náplní. Možnost cestování. Zajímavé ocenění práce. Služební vůz k dispozici.

Region: Praha

Obor: Management

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální