Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog / technoložka lisovny plastů (-mpžs-)

referenční číslo: 369E1FEC | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti Fontes H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

- zodpovědnost za robotizaci, automatizaci, tvorbu cenových nabídek, za optimalizaci stávajících výrobních procesů i zavádění nových projektů.

Požadujeme

- vzdělání v technickém oboru

- zkušenost s vyfukováním a vstřikováním plastů

- znalost robotizace, automatizace i technologie zpracování materiálů

- praxe ve výrobním podniku výhodou

- znalost AJ/NJ úrovně B1

- ŘP sk. B

Nabízíme

- perspektivní různorodou práci

- bonusy v rámci motivačního a sociálního systému - zaměstnanecké slevy, dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněný tarif mobilního operátora, možnost dalšího specializovaného vzdělávání a rozšiřování kvalifikace, podpora Work-Life-Balance

Místo pracoviště: okr. Žďár nad Sázavou

Region: Kraj Vysočina

Obor: Strojírenství

Profese: technolog ve strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita