Typ nabídky

Minimální mzda

Personalista/TKA - Praha východ #5705516 (Říčany, CZ)

referenční číslo: 5705516 | aktuálnost: 02.05.2017

People Consulting s.r.o.

Náplň práce

hledá pro svého klienta, významnou logistickou společnost, vhodného kandidáta/tku na pozici:

PERSONALISTA

Popis pozice / Náplň práce: Zajišťování  veškeré personální administrativy společnosti (cca 150 zaměstnanců) Příprava podkladů pro mzdové vyúčtování, kontrola docházkového systému Příprava podkladů pro budget v oblasti lidských zdrojů a vzdělávání BOZP - administrace povinných školení, spolupráce s externí agenturou pro BOZP Závodní lékař - agenda pravidelných a vstupních prohlídek Recruitment - inzerce, personální agentury, selekce uchazečů, pohovory Vzdělávání zaměstnanců a jejich rozvoj Místo práce - Praha východ

Náš klient požaduje: VŠ vzdělání (ekonomické, humanitní) Zkušenost na stejné pozici min. 3 roky Znalost personální legislativy Komunikativní znalost AJ (příp. NJ) Proaktivní přístup, samostatnost, odolnost vůči stresu Příjemné a reprezentativní vystupování

Náš klient nabízí: Práci na HPP Možnost vlastní seberealizace Zajímavou, samostatnou a náročnou práci v mezinárodní společnosti Vysoce motivující individuální ohodnocení Nástup ihned, příp. dohodou

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na uvedené kontakty.