Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrotechnik

referenční číslo: 1FF89818 | aktuálnost: 02.05.2017

Značky Praha s.r.o.

Společnost zabývající se výrobou elektronických dopravních značek dodávající na domácí trh i do zahraničí přijme absolventa průmyslové školy elektrotechnické.

Náplň práce

- Účast na tvorbě systémů značek a řídících systémů silnic a dálnic v ČR i zahraničí
- Měření optických parametrů značek a jejich nastavování
- Tvorba kabelových propojí a elektronických částí výrobku
- Osazování a oživování výrobků
- Servisní činnosti
- Tvorba technických dokumentací

Požadujeme

- Aktivní přístup k práci a chuť se dále rozvíjet
- Vzdělání – Střední průmyslová škola elektrotechnická nebo Vysoká škola elektrotechnická

Nabízíme

- Kvalitní pracovní prostředí
- Zajímavou práci s možností dalšího profesního růstu
- Zavedenou a rozvíjející se společnost (působíme na trhu 23 let)
- Týden dovolené navíc
- Dotace na stravenky
- Pracoviště 15 minut od metra Bořislavka

Místo pracoviště: Kralupská 90, 252 62 Statenice-Černý Vůl

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy