Typ nabídky

Minimální mzda

Technický kontrolor kvality (-ahčb-)

referenční číslo: 18557279 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

- mezioperační kontrola, vstupní - výstupní
- vzorkování nových výrobků
- uvolňování prvního a posledního kusu
- práce s informačním systémem
- zákaznické reklamace automotive - školení operátorů, příprava podkladů pro řešení ZR
- dodavatelské reklamace automotive - příprava podkladů pro řešení DR
- třídící instrukce - tvorba + distribuce
- základy statistických metod CP, CPK, SPC

Požadujeme

- SŠ v oboru strojírenství
- orientace ve výkresové dokumentaci
- měření a programování 3D výhodou
- pracovní zkušenosti v automobilovém průmyslu výhodou
- praxi na obdobné pozici

Nabízíme

- zázemí silné rozvíjející se společnosti
- zaměstnanecké benefity (dotované stravné, dovolená nad rámec zákoníku práce, měsíční prémie, příspěvek na životní pojištění, příspěvky na vzdělávání a rozvoj kvalifikace, mobilní telefon i pro osobní účely, ...)

Místo pracoviště: okr. České Budějovice

Region: Jihočeský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity