Typ nabídky

Minimální mzda

Disponent logistiky – Team Leader

referenční číslo: 1073910017 | aktuálnost: 02.05.2017

Robert Bosch, spol. s r.o.

Náplň práce

Hlavní náplň práce:

  • Zpracovávání zakázek od zákazníků v systému SAP
  • Intenzivní komunikace s kolegy v rámci společnosti i se zákazníky (častá komunikace v cizím jazyce)
  • Sestavování plánů výroby
  • Zajišťování materiálu pro výrobu
  • Připravování náběhu nových produktů, sledování stavu zásob

    Požadujeme:
  • Vysokoškolské vzdělaní (ekonomické zaměření)
  • Předešlé zkušenosti v oboru nebo podobné oblasti
  • Zkušenost s vedením týmu velikou výhodou
  • Velmi dobrá znalost anglického nebo německého jazyka (oba jazyky výhodou)
  • Schopnost práce pod tlakem a časová flexibilita
  • Schopnost přijmout zodpovědnost
  • Znalost SAP a uživatelská znalost MS Office

    Nabízíme:
  • Velmi náročnou, zajímavou a různorodou práci v mezinárodní společnosti
  • Práci v mezinárodním týmu
  • Systém odborného zaškolení
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozšiřování kvalifikace v tuzemských i zahraničních pobočkách koncernu Bosch
  • Zajímavý motivační program (13. plat, 5 týdnů placené dovolené, výkonové a další bonusy)
  • Podporu při zajištění bytu s příspěvkem na nájem
  • Možnost uplatnění i pro absolventy
  • a další výhody: penzijní připojištění, firemní MŠ, dotované stravování

Zašlete nám prosím svůj životopis i v anglickém nebo německém jazyce.

Místo pracoviště: České Budějovice

Region: Jihočeský kraj

Obor: Administrativa, Doprava, logistika, Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy