Typ nabídky

Minimální mzda

Týmový vedoucí v oblasti měření

referenční číslo: 1072328094 | aktuálnost: 02.05.2017

Robert Bosch, spol. s r.o.

Náplň práce

Hlavní náplň práce:

  • Týmové vedení a řízení aktivit měrového střediska v rámci oddělení QMM7
  • Efektivní organizace a zpracovávání zákaznických objednávek
  • Spolupráce při vývoji dalších metod měření
  • Rozvoj měrového střediska
  • Podpora ostatních oddělení při vývoji, zlepšování a provádění metod měření

    Požadujeme:
  • VŠ vzdělání technického směru (metrologie, přesné strojírenství, fyzika)
  • Odborná způsobilost v oblasti metod a technik měření
  • Pokročilá znalost způsobů měření geometrických veličin
  • Analytické myšlení a schopnost systematické práce
  • Důraz na kvalitu
  • Aktivní znalost anglického nebo německého jazyka (oba jazyky výhodou)

    Nabízíme:
  • Nabízíme velmi zajímavou a odbornou práci v oblasti 3D měření
  • Velmi zajímavou a různorodou práci v mezinárodní společnosti
  • Práci v mezinárodním týmu
  • Systém odborného zaškolení
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozšiřování kvalifikace v tuzemských i zahraničních pobočkách koncernu Bosch
  • Zajímavý motivační program (13. plat, 5 týdnů placené dovolené, výkonové a další bonusy)
  • Podporu při zajištění bytu s příspěvkem na nájem 5.000,-Kč/měsíc
  • Možnost uplatnění i pro absolventy
  • a další výhody: penzijní připojištění, firemní MŠ, dotované stravování

Místo pracoviště: České Budějovice

Region: Jihočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Kvalita, kontrola jakosti

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální

Vhodné pro: Absolventy