Typ nabídky

Minimální mzda

Týmový vedoucí – Keyuser pro SAP moduly

referenční číslo: 1072318906 | aktuálnost: 02.05.2017

Robert Bosch, spol. s r.o.

Náplň práce

Hlavní náplň práce:

  • Vedení týmu a lokálních projektů v rámci ICO oddělení
  • Účast na implementaci centrálních projektů
  • Práce procesního experta na lokální úrovni, zavádění SAP modulů LE, SD a SDI
  • Zástupce pro Keausera mSAP modulů APO, MM
  • Poskytování first level hotline
  • Komunikace s centrálními IT odděleními a komunikace v rámci second level hotline

    Požadujeme:
  • Vysokoškolské vzdělání (ideálně v oblasti IT, ekonomiky a řízení)
  • Zkušenosti s vedením projektových týmů
  • Znalost SAP minimálně na uživatelské úrovni
  • Schopnost motivovat vedený tým a proaktivní osobnost
  • Komunikativní znalost AJ, NJ výhodou
  • Dobré komunikační schopnosti a týmová práce

    Nabízíme:
  • zajímavou a perspektivní práci v mezinárodní společnosti
  • práci v mezinárodním týmu
  • propracovaný systém odborného zaškolení pro jednotlivé úkoly, systémy a procesy
  • možnost dalšího vzdělávání a rozšiřování kvalifikace v tuzemských i zahraničních pobočkách koncernu Bosch
  • zajímavý motivační program (nadprůměrné mzdy, 13. plat, 5 týdnů placené dovolené, výkonové a další bonusy)
  • podporu při zajištění bytu s příspěvkem na nájem
  • možnost uplatnění i pro absolventy
  • a další výhody: penzijní připojištění, firemní MŠ, dotované stravování

Místo pracoviště: České Budějovice

Region: Jihočeský kraj

Obor: Ekonomika, IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální