Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista pro konektorová spojení

referenční číslo: 1059121098 | aktuálnost: 02.05.2017

Robert Bosch, spol. s r.o.

Náplň práce

Hlavní náplň práce:
- Podpora a vývoj technických řešení pro konektorová spojení (celosvětově)
- Definování a provádění testů
- Úzká spolupráce s Bosch divizemi celosvětově
- Technické posouzení / uvolnění konektorových spojení
- Odhady rizik pro konektorová spojení
- Koordinace/spolupráce s externími laboratořemi
- Účast na DRBFM / QG / FMEA
- Příprava vzorků pro testování

Požadujeme:
- VŠ (elektrotechnická nebo strojní)
- Znalosti v oblasti elektrických měření
- Zkušenosti s vedením projektů
- Komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou
- Znalost německého jazyka výhodou
- Znalost povrchových úprav výhodou
- Asertivita, orientace na cíl, týmový hráč, kreativita, strukturovanost, samostatnost, schopnost pracovat pod zátěží
- 3-4 roky praxe v oboru výhodou

Nabízíme:
- Zajímavou a perspektivní práci v mezinárodní společnosti
- Práci v mezinárodním týmu
- Systém odborného zaškolení
- Možnost dalšího vzdělávání a rozšiřování kvalifikace v tuzemských i zahraničních pobočkách koncernu Bosch
- Zajímavý motivační program (nadprůměrné mzdy, 13. plat, 5 týdnů placené dovolené, výkonové a další bonusy)
- Podporu při zajištění bytu s příspěvkem na nájem 5.000,-Kč/měsíc
- Možnost uplatnění i pro absolventy
- Zaškolení v Německu 1-2měsíce
a další výhody: penzijní připojištění, firemní MŠ, dotované stravování

Místo pracoviště: České Budějovice

Region: Jihočeský kraj

Obor: Energetika, Technika, elektrotechnika, Kvalita, kontrola jakosti

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální

Vhodné pro: Absolventy