Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr elektronik / programátor výrobních strojů

referenční číslo: 1036693422 | aktuálnost: 02.05.2017

Robert Bosch, spol. s r.o.

Náplň práce

Náplň práce:

  • odpovědnost za servis strojů ve výrobním úseku
  • vývoj a změny SW řízení strojů
  • přejímky strojů od dodavatelů
  • SW změny a úpravy strojů dle požadavků zákazníka
  • vývoj SW pro nové stroje

    Požadujeme:
  • VŠ elektrotechnického směru se zaměřením na programování
  • aktivní znalost AJ nebo NJ
  • schopnost pracovat v týmu
  • organizační schopnosti

    Nabízíme:
  • perspektivní, rozmanitou, zajímavou a tvůrčí práci
  • silné zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • trvalou možnost odborného vzdělávání
  • nadstandardní sociální program včetně zajímavého platového ohodnocení
  • podporu při zajištění bytu s vysokým příspěvkem na nájem

Místo pracoviště: České Budějovice

Region: Jihočeský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů, Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální

Vhodné pro: Absolventy