Typ nabídky

Minimální mzda

Nákupčí

referenční číslo: 0DC11731 | aktuálnost: 02.05.2017

PERSONALISTÉ.CZ

Nacházíme společnostem kvalifikované osobnosti s dlouhodobě pozitivním vlivem na úspěch v jejich podnikání a zároveň nabízíme diskrétní, osobní a profesionální přístup při řešení konkrétních požadavků v oblasti lidských zdrojů.

Kandidátům nabízíme spolehlivé a důvěryhodné poradenství pro jejich další profesní rozvoj.

Nákupčí

Náplň práce

Pro aktivního a schopného člověka se zájmem o oblast nákupu máme novou pracovní příležitost. Jedná se o pozici nákupčího ve výrobní společnosti, která hledá vhodného kandidáta pro rozšíření svého týmu. Pokud už máte nějaké zkušenosti z této oblasti nebo jste právě dokončili své studium a hledáte stálé a perspektivní zaměstnání, tato nabídka je přímo pro Vás.

Požadavky pro tuto pozici

- SŠ/VŠ vzdělání
- Dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
- Praxe na obdobné pozici vítána, ale není podmínkou
- Znalost práce na PC (MS Office, Outlook)
- Asertivní a samostatná osobnost
- Zodpovědnost a ochota učit se něčemu novému

Co Vám může společnost nabídnout?

- Zázemí mezinárodní společnosti
- Seberealizace a další profesní růst
- Možnost podílet se na zajímavých projektech
- Příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění
- Jazykové kurzy a další benefity

Region: Pardubický kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Profese: nákupčí, kupec, obchodní zástupce, obchodní referent, pracovník nákupu, referent nákupu a prodeje

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita