Sazba za hodinu

Instalace sekaček - 220 Kč / hod

referenční číslo: 43992 | aktuálnost: 05.04.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáš přivýdělek na kártkovou spolupráci a máš od úterý 4.4. na pár dní čas? Pokud ano, tak nám dej vědět a my již vše vyřídíme.
- instalace sekaček pomocí mobilního telefonu, který budeš mít k dispozici. Nepotřebuješ svůj. - jednoduchá manuální činnost - brigáda na cca 3-4 dny od úterý 4.4.

Požadujeme

- zkušenosti s podobnou činností výhodou
- jinak není nic potřeba jen chuť pracovat a spolehlivost

Nabízíme

- spolupráce na dohodu o pracovní činnost - mzda: 220 Kč / hod - lokalita: Tehovec
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 220 - 220 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda