Sazba za hodinu

Asistent/ka prodeje - brigáda v supermarketu

referenční číslo: 33395 | aktuálnost: 21.12.2021

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pojďte s námi poznat prodejnu supermarketu z jiné stránky! Nabídka brigády je ve Vsetíně!
díky vaší práci najdou naši zákazníci vždy dostatek zboží v regálech čerstvost je základ, proto budete také dohlížet na kontrolu kvality a cenového značení pravidelná komunikace se zákazníky při práci na pokladnách, práce s peněžní hotovostí další různorodé úkoly, které souvisí s prací v obchodě

Požadujeme

bylo vám už 18 let můžete chodit na tyto směny: ranní (7:00 - 15:30) odpolední (13:30 - 22:00) ve dnech středa až sobota pokud můžete jen na pár hodin v týdnu, určitě se domluvíme i tak vlastníte potravinářský průkaz čistý trestní rejstřík

Nabízíme

mzda 140 Kč/hodina směny ryche utíkají díky různorodé práci přátelské pracovní prostředí a fajn kolektiv možnost naplánování směn až do konce roku

Region: Zlínský kraj, Česká republika

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Brigáda