Sazba za hodinu

Doplňování zboží v obchodě - volba směn - Liberec #qG9Fu

referenční číslo: 5b97d6769402b14a707fdf03 | aktuálnost: 20.09.2018

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Hledáme spolehlivé pracovníky pro doplňování zboží a pomoc při dopékání pečiva do hypermarketu v centru Liberce. Směny jsou možné denní i noční po vzájemné domluvě. Směny jsou převážně 8 hodinové s různými začátky během dne. Brigáda je dlouhodobá!

Vhodné pro zaměstnané, studenty, evidované na ÚP, ženy na MD i důchodce.

Náplň práce:
- doplňování zboží na prodejně
- pomoc pekaři s výrobou a dopékáním pečiva
- obsluha lahůdkových pultů
- možnost i na pokladnu (od 18 let)

Požadujeme

- potravinářský průkaz (nutné zajistit u Vašeho obvodního lékaře)
- čistý trestní rejstřík
- flexibilitu
- fyzickou zdatnost

Nabízíme

- dlouhodobou spolupráci
- možnost volby směn
- mzdu 105Kč/hod.
- práci na dohodu o pracovní činnosti
- příjemné prostředí

Region: Liberecký kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Obchod, prodej, nákup, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Absolventy, Studenty