Sazba za hodinu

Noční kompletace objednávek – 130 Kč/h, výplata týdně #JcfzP

referenční číslo: 5afc2a4f165a47388493b518 | aktuálnost: 25.05.2018

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, velkoobchod v Brně-Tuřanech, hledáme šikovné brigádníky na pravidelnou a dlouhodobou brigádu na pozici pickera.
Náplní práce je vychystávání zboží k odeslání dle objednávky zákazníka, práce se čtečkou, následná kompletace celé objednávky. V nabídce máme noční směny od NEDĚLE do PÁTKU, které začínají v 21:00 a trvají cca 8 hodin.

Jedná se o dlouhodobou brigádu minimálně do konce roku s pravidelnou docházkou alespoň 3x až 4x týdně. Nástup možný ihned.

Požadujeme

- věk nad 18 let
- potravinářský průkaz
- pravidelnou docházku 3x - 4x týdně a nástup ihned
- čistý trestní rejstřík

Nabízíme

- mzdové ohodnocení 130 Kč/hod.
- možnost zvýhodněného stravování
- týdenní výplata (při splnění podmínek, na základě předchozí domluvy)
- dlouhodobou a pravidelnou brigádu
- příjemné pracovní prostředí a kolektiv
- pravidelný přivýdělek

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Obchod, prodej, nákup, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda

Vhodné pro: Absolventy, Studenty