Sazba za hodinu

Balení oblečení v moderním skladu - 146 Kč/hod. #oxwhz

referenční číslo: 5ad45f76e3a59c6e9cd2492d | aktuálnost: 25.04.2018

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta hledáme spolehlivé pracovníky a pracovnice do skladu s oblečením u Divišova – Měchnov (41. km dálnice D1).

Náplní práce je manipulace se zbožím, skládání, kompletace a balení, jeho příprava k expedici na prodejny. Jedná se o pohodovou práci v čistém a teplém prostředí a příjemném kolektivu.

Jedná se o noční směny od 21:00 do 04:30 od neděle do čtvrtka.

Ideální pro uchazeče z okolí. Vhodné pro muže i ženy. Nástup je možný ihned.

Požadujeme

- pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost
- trestní bezúhonnost

Nabízíme

- mzdu 146Kč/hod.
- spolupráci na dohodu o pracovní činnosti
- možnost výběru směn
- práci v čistém a teplém skladu, příjemný kolektiv
- možnost nabídky dalších brigád
- pravidelný výplatní termín
- možnost vyplácení týdenních záloh
- dlouhodobou spolupráci

Region: Praha

Obor: Doprava, logistika, Výroba, průmysl, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda

Vhodné pro: Studenty