Sazba za hodinu

Administrativní výpomoc - 126 Kč/hod #O55Bh

referenční číslo: 5a58803e4bbf5d7b6a8e6e06 | aktuálnost: 20.01.2018

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta hledáme spolehlivého a samostatného brigádníka či brigádnici na krátkodobou administrativní výpomoc.

Pokud můžete docházet každý všední den alespoň do konce února a chcete získat zkušenosti ze známé a stabilní společnosti působící na českém trhu již od roku 1994, je tato brigáda právě pro Vás. Zaučení je samozřejmostí.

Pracovní doba 8:00 - 16:30. Nástup ideálně 18.1.2018. Místo výkonu práce - Praha Vinohrady.

Požadujeme

- samostatnost, spolehlivost a pečlivost
- čistý trestní rejstřík

Nabízíme

- dlouhodobou spolupráci na dohodu o pracovní činnosti
- odměnu 126 Kč/hod.
- možnost získat zkušenosti ze známé a stabilní společnosti
- příjemné pracovní prostředí
- možnost nabídky dalších brigád

Region: Praha

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Brigáda

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Absolventy, Studenty