Sazba za hodinu

rozbalit

Výpomoc v restauraci

referenční číslo: 5c812776babecf2370385dd0 | aktuálnost: 24.11.2021

Buddha-Bar Hotel Prague*****

Chcete být součástí úspěšné stabilní společnosti? Exkluzivní hotel v centru Prahy Buddha-Bar Hotel Prague***** hledá pro svou restauraci Siddharta Café vhodné kandidáty na pozici Snídaňový číšník/servírka na výpomoc (možnost výpomoci během večerních akcích).

Výpomoc v restauraci

Požadujeme

- příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost
- komunikativní znalosti angličtiny
- chuť pracovat v příjemném prostředí

Nabízíme

- 150 Kč/h
- možnost kariérního postupu v rámci společnosti
- příjemné pracovní prostředí
- směny jsou možné v pracovní dny i o víkendech

Ostatní sdělení

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.
Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci. Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech. V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Český

Mzda: 150 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Jakubská 649/8, Praha 1, 110 00

Region: Praha

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Brigáda

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Občerstvení na pracovišti

Vhodné pro: Absolventy, Rodiče s dětmi, Studenty