Sazba za hodinu

Pomocné práce ve skladu - 115 Kč/hod #Tx4vK

referenční číslo: 5b279ca9623d307dbb0b9130 | aktuálnost: 19.07.2018

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Pro logistickou a přepravní společnost v Liberci hledáme šikovné a pracovité brigádníky na manipulaci a třídění zásilek. Jedná se o dlouhodobou spolupráci a nástup je možný ihned. Nutná fyzická zdatnost! Ideální jako přivýdělek pro studenty, zaměstnance před začátkem školy/práce, nezaměstnané, OSVČ i zdatné důchodce.

Směny jsou možné po domluvě: ut-pa - ranní směna od 5:30 do 8:00 (lze zkrátit do 7:30), a v so od 6:30. Není nutné chodit každý den.

Místo pracoviště: Františkov - Americká.

Požadujeme

- věk od 16 let
- spolehlivost, pracovitost
- fyzická zdatnost

V případě, že máte o nabízenou pracovní pozici zájem, reagujte přes odpovědní tlačítko a my se Vám ozveme.

Nabízíme

- mzdové ohodnocení 115 Kč/hod.
- možnost volby směn dle Vašich možností
- dlouhodobou spolupráci
- dobrou dopravní dostupnost autobusovou dopravou
- přátelský kolektiv

Region: Liberecký kraj

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Absolventy, Studenty