Sazba za hodinu

rozbalit

Brigády (108)

Stážista/ka právního oddělení - Buřinka

(Praha)

poskytovat odbornou a administrativní podporu právnímu útvaru banky samostatně tvořit právní rešerše, stanoviska a vyhledávat v judikatuře soudů komunikovat s orgány činnými v trestném řízení připravovat podklady pro zastupování banky v trestních a soudních řízeních či před finančním arbitrem …

Řidič sk. B - Cheb

(Janáčkovo nábřeží 157/53, Praha 5, 15000)

Požadujeme: - řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič - znalost Karlovarského kraje Nabízíme: - možnost navázání dlouhodobé spolupráce - práce v zázemí stabilní společnosti

Mzda: 120 Kč / hodinu

Úklid výrobní haly a kanceláří - Žebrák, okres Beroun

(Žebrák, Žebrák)

Náplň práce: - úklid haly pomocí pojezdového stroje - úklid kanceláří a sociálních zařízení

Pomocné stavební práce - Týnec nad Sázavou

- pomocné stavební práce při stavbě tělocvičny, úprava cest - odhazování materiálu od výkopů, odnášení věcí, podávání nářadí, atp.

SKLADNÍK - odpolední brigáda, pracoviště Modřice

(Evropská 840, Modřice, 66442)

Provádění veškerých činností spojených s manipulací importních & exportních zásilek (fyzická náročnost). Identifikace zásilek podle průvodních dokumentů, práce se skenerem. Zadávání údajů do PC.

Mzda: 100 - 100 Kč / hodinu

Brigáda v týmu Retail Business Inteligence

(Praha)

pracovat s velkými daty ve velké bance (analýza a testy) proniknout do hlubin BI světa rozvinout své znalosti SQL makat na nových BI řešeních

Amazon: Pojď na víkendovou brigádu za 125 Kč/hod.+ bonusy!

(Dobrovíz, Praha 1, 25261)

• Vykládání zboží • Kontrola kvality a mechanického poškození zásilek • Naskladňování a vyskladňování zboží (práce se čtečkou čárových kódů) • Balení zásilek • Nakládání zásilek do kamionů Nabízíme: • Základní mzda 125 Kč/hod. + bonus až 10% • Svozové autobusy do práce ZDARMA • Tříchodový oběd ve…

Mzda: 125 - 125 Kč / hodinu

Stěhovací práce na prodejně s oblečením - Týniště nad Orlicí

Den brigády: 21.7.2017 Pracovní doba: 9-17hod Požadujeme:  - manuální zručnost, spolehlivost, samostatný přístup k práci - fyzickou zdatnost - muže Nabízíme: - možnost další spolupráce - nabídku brigád ve Vašem okolí - výplata ihned po práci

1 2 3 4 5 6

Může Vás zajímat

JobDnes.cz - Moje cesta do prace

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání