Sazba za hodinu

rozbalit

Brigády (120)

Studentská stáž v personální společnosti

(Plzeň, 30100)

Chcete získat zkušenosti z oblasti personalistiky už v době svého studia? Hledáte stáž, která podpoří Vaši profesní budoucnost?  Studentům vysokých škol nabízíme možnost získání neplacené pracovní stáže v personální společnosti Adecco.

Samostatný obchodník

Aktivní osobní a telefonická (emailová) komunikace s klienty realitní kanceláře. Získávání nových klientů. Zpracování nových prezentací nemovitostí (prodej/pronájem).  Provádění prohlídek nemovitostí s poptávajícími klienty. Realizace obchodních případů (podpisy kupních, nájemních smluv).  …

Mzda: 60 000 Kč

Obsluha CNC lisů

Obsluha strojů ve výrobě v oblasti chladírenství Seřizování strojů, práce s technickou dokumentací Technické činnosti při kompletaci chladírenského nábytku a zařízení Další odborné činnosti v závislosti na Vaší kvalifikaci a zkušenostech

Řidič VZV

Balení dílů pro expedici Manipulace s hotovými výrobky a zbožím v oddělení expedice Vychystávání materiálu ze skladu na základě požadavků Inventarizace skladových zásob Další činnosti ve výrobě s využitím VZV (máme více volných pozic

Elektrikář

Instalace kabelových svazků Montáž osvětlení Kontrola zapojení, práce na rozvaděčích Další zajímavé činnosti dle Vašich zkušeností

Směny dle dohody! Operátor/ka 114 Kč/hod Krupka

(Kateřinská, Krupka)

  * Manuální zručnost * Spolehlivost

Brigáda v likérce navýšená mzda 90kč/hod.

  Náplň práce: - vázání provázku, skládání kartonů, vkládání lahví do krabiček - skládání plných kartonů na paletu - kompletace dárkových balení - vylévání alkoholu

Brigáda na léto - pracovníci do výroby, až 23.000,-kč/měsíc

(České Budějovice)

* montáž a kompletace výrobků u výrobní linky, jedná se o menší komponenty - součástky pro automobilový průmysl, fyzicky nenáročná práce vhodná pro ženy i muže * pracujete dle směnného kalendáře – předem víte, kdy máte směnu a kdy volno

Výpomoc na prodejně Karlovy Vary 80 - 90 Kč/hod.

(Spálená 10, Praha 1, 11000)

- doplňování zboží - manipulace se zbožím - úklid prodejny - práce na pokladně

Dlouhodobá brigáda na prodejně - Plzeň, Lochotín, 90Kč/hod.

- doplňování zboží - úklid prodejny - komunikace se zákazníky

Jednorázová brigáda - noční doplňování zboží, 80 Kč/hod.

Doplňování zboží do regálu. Rovnání zboží. Kontrola trvanlivosti zboží. Úklid na prodejně.

Květnová brigáda - rovnání oblečení 80Kč/hod. (květnové víkendy)

- rovnání oblečení - dávat oblečení na ramínka

Brigáda 130 Kč/hod. Tachov

Co budete dělat?  * práce na pokladně * vybalování a doplňování zboží * kontrola trvanlivosti u vystaveného zboží

Brigáda 130 Kč/hod. Stříbro

Brigáda 130 Kč/hod. Klatovy

Brigáda 130 Kč/hod. Horšovský Týn

Co budete dělat?  * práce na pokladně * vybalování a doplňování zboží * kontrola trvanlivosti u vystaveného zbož

Rovnání oblečení 70Kč/hod. (1.května)

Náplň práce: - rovnání oblečení - dávat oblečení na ramínka

Kontrolor/ka kvality ve výrobě - brigáda

(České Velenice, 37810)

Pro našeho významného klienta se sídlem v Českých Velenicích hledáme KONTROLORY/KY KVALITY DO VÝROBY. Náplní práce je kontrola hotových výrobků, drobné opravy, broušení, vrtání. Požadujeme dobrý zrak, trpělivost, spolehlivost a ochotu pracovat na 3 směny. Nabízíme finanční ohodnocení min. 130,- Kč…

Brigáda (ne)jen na léto od 104kč/hod. Plzeň, volejte zdarma 800 100 110

rozbalování zásilek třídění zboží kontrola a přebalení zboží podle údajů v PC skenování kódů, tisk etiket odstraňování drobných závad zboží

1 2 3 4 5 6

Může Vás zajímat

JobDnes.cz - Moje cesta do prace

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání