Sazba za hodinu

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Brigáda v Cateringu - 177 Kč/hod.

referenční číslo: 45487 | aktuálnost: 26.06.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Brigáda v Cateringu - 177 Kč/hod.

Náplň práce

Chceš se dostat na zajímavá místa, kam se normální smrtelníci většinou nedostanou? Pro našeho klienta z oblasti gastronomie hledáme šikovné brigádníky, kteří by pomáhali s cateringem na různých eventech převážně v centru Prahy. Pokud se nebojíš komunikace a učení se novým věcem, pak hledáme právě tebe! Momentálně hledáme brigádníky na termíny 17. a 30. 6. 2023.
Nabízení občerstvení Komunikace s hosty Drobný úklid Příprava akcí (nošení stolů, židlí, příprava rautu apod.) Některé eventy se mohou pořádat také mimo Prahu (doprava zajištěna klientem)

Požadujeme

Platný POTRAVINÁŘSKÝ PRŮKAZ Ukončené středoškolské vzdělání Ochota pracovat některé všední dny, nikoli jen o víkendech Nutnost dodržovat předepsaný dress code Příjemné vystupování, spolehlivost

Nabízíme

Dlouhodobou brigádu formou DPČ Výběr eventů je čistě na tobě Mzda 177 Kč/hod. Práce v centru Prahy Práce v mladém, energickém týmu a v zajímavém prostředí Nástup možný ihned
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Mzda: 177 - 177 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Brigáda