Sazba za hodinu

Prodejce automobilů (víkendová brigáda; 150 Kč/hod + vysoké provize) (A12657)

referenční číslo: A12657 | aktuálnost: 30.05.2024

AURES Holdings a.s.

Chcete si přivydělat a máte volné víkendy? Máme pro vás job!

Náplň práce

  • Operativní podpora prodejního týmu
  • Komunikace se zákazníky a asistence při uzavírání obchodů na pobočce
  • Prezentace vozů a realizace zkušebních jízd

Požadujeme

  • Komunikační dovednosti a smysl pro obchod
  • Ochotu pracovat ve venkovním prostředí
  • Řidičský průkaz skupiny B podmínkou

Nabízíme

  • 150 Kč / hod., víkendové příplatky + bonusy
  • Brigádu na víkendy (vhodné pro studenty nebo při práci na směny)
  • Možnost dlouhodobé spolupráce
  • Plné zaškolení

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Brigáda

Minimální požadované vzdělání: Maturita