Sazba za hodinu

Hledáme brigádníky do automobilového průmyslu v Mostě 18+( Vhodné pro studenty.)

referenční číslo: 54611 | aktuálnost: 01.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáš brigádu na léto? Koukni na naší nabídku!
* Vizuální kontrola kvality komponentů. * Obsluha montážní linky. * Obsluha paletového vozíku. * Manipulace s břemeny. * Administrativa. * Práce ve stoje. * Třísměnný provoz.

Požadujeme

  • Dochvilnost.
  • Spolehlivost.
  • Manuální zručnost.
  • Zkušenosti v oblasti automotive výhodou, nikoliv podmínkou.
  • Ochota docházet na třísměnný provoz.
  • Flexibilita.

Nabízíme

* Pracoviště přímo v Mostě. * Výkonnostní ohodnocení. * Smlouva na DPČ * Mzda-138 Kč/h.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda