Sazba za hodinu

Dlouhodobá brigáda v Ostravě za 155 Kč/hod.

referenční číslo: 54456 | aktuálnost: 24.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme spolehlivé a pečlivé brigádníky pro přijímání a expedici zásilek do našeho týmu v Ostravě. Nástup je možný ihned!
Přijímání/expedice zásilek Třídění zásilek podle poštovních směrovacích čísel Práce na ranní a odpolední směny (5:00 – 12:00hod; 14:00 – 22:00hod.)

Požadujeme

Plnoletetost 18+ Fyzická zdatnost Spolehlivost a na domluvenou směnu vždy dorazíte

Nabízíme

Mzda 155 Kč/hod. + příplatky dle zákoníku práce Možnost plánování směn podle sebe Dlouhodobá spolupráce na DPČ
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 155 - 155 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda