Sazba za hodinu

Přijmeme šikovné zaměstnance do výroby v Mostě s nástupem ihned!!!

referenční číslo: 37112 | aktuálnost: 24.04.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme šikovné zaměstnance od 18-ti let na dlouhodobou spolupráci ve výrobě v Mostě!!
- obsluha stroje - kontrola kvality - kompletace hotových výrobků - další zpracování plastových komponentů - práce ve 2 směnném provozu (8 hodinová pracovní doba)

Požadujeme

- manuální zručnost
- dochvilnost
- chuť pracovat
- ochotu pracovat ve 2 směnném provozu - ranní a odpolední směna
- docházet na naplánované směny
- zkušenosti ve výrobě výhodou, ne podmínkou
- nástup možný od 18-ti let

Nabízíme

- 132 Kč/hod + zákonné příplatky - finanční ohodnocení až do výše 2 000 Kč - příjemné prostředí a přátelskou atmosféru - pracoviště přímo v Mostě - možnost dlouhodobé spolupráce - práce na DPČ, po zaučení možnost HPP
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Česká republika

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda