Sazba za hodinu

Brigáda u pokladny v Blansku - 135,-/hod

referenční číslo: 5b0efcd2a5ad9560cd34a44d | aktuálnost: 30.06.2018

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

Hledáte možnost zajímavého přivýdělku v Blansku? Potřebujete brigádu, která je časově flexibilní? Není Vám cizí kontakt s lidmi? Pak nabízíme pozici přímo pro Vás!

- pro přední prodejní řetězec hledáme brigádníky na pobočku v Blansku

Požadujeme

- věk 18+
- ochotu učit se novým věcem
- samostatnost, zodpovědnost a týmového ducha
- potravinářský průkaz NUTNOSTÍ (můžeme pomoci s vyřízením)
- čistý výpis z trestního rejstříku
- možnost pracovat od 9 do 16 hodin

Nabízíme

Je nám jedno, zda jste student, maminka na MD nebo si chcete pouze přilepšit k výplatě, důležitá je pro nás CHUŤ PRACOVAT!
Nabízíme Vám velkou variabilitu při výběru směn (volíte si dle svých časových možností).

Mzda: 135 - 135 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Blansko,

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Profese: pokladní

Pracovní poměr: Brigáda

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Minimální požadované vzdělání: Základní