Sazba za hodinu

rozbalit

Brigádník do skladu s možností přestupu do kmene

referenční číslo: 54556 | aktuálnost: 31.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme spolehlivého a pečlivého kolegu do přátelského týmu na oddělení logistiky! Prace je pro společnost, která se zabývá výrobou cementových a PVC podlah v Paskově. Možnost přestupu na HPP a do kmene!
Dělnické práce ve skladě (manuální přesouvání materiálu) Obsluha VZV, práce v interním systému a se čtečkou materiálu Práce na dvousměnný provoz (ranní a odpolední směny)

Požadujeme

Manuální zrušnost Zkušenost s řízením VZV Platný průkaz VZV je výhodou Ochota pracovat a učit se novým věcem Flexibilitu a samostatnost Spolehlivost a na domluvenou směnu vždy dorazíte

Nabízíme

Mzda 130 Kč/hod. Smlouva na DPČ a po zaučení možnost přestupu do kmene na HPP Nástup ihned
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 130 - 130 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Brigáda