Sazba za hodinu

Večerní/noční brigáda – třídění zásilek a dopisů v depu -150 Kč/h + 24 Kč/ h

referenční číslo: 32666 | aktuálnost: 15.11.2021

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Sháníte brigádu či přivýdělek? Potřebujete pracovat pouze v určitý čas a mít možnost plánovat si směny dle svého? Pak máme pro Vás řešení. Práce je vhodná pro studenty, absolventy, matky na MD i aktivní důchodce. třídění balíků (práce je spíše vhodná pro může) třídění dopisů (práce je spíše vhodná pro ženy) skenování čárových kódů a označování zásilek štítky

Požadujeme

samostatnost dochvilnost plnoletost

Nabízíme

dlouhodobou spolupráci formou smlouvy na DPČ 150 Kč/h (hrubého) příplatek za noční směnu 24 Kč/h 15 Kč příplatek za SO a NE 100% příplatek za svátek směny od 17:00 – 05:30 preferujeme zájemce, kteří mohou pracovat min. 3 dny v týdnu

Region: Jihočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda