Sazba za hodinu

rozbalit

Brigády - Kraj Vysočina (7)

Digi guru - brigáda pro digitální nadšence

(Havlíčkův Brod)

být propagátorem našeho internetového bankovnictví George pracovat s nejnovějšími digitálními technologiemi učit klienty, jak s Georgem pracovat pomáhat klientům s přechodem na stroje jako jsou platbomat a bankomat být pomocnou ruku pro naše bankéře

(Žďár nad Sázavou)

Balení a třídění zboží – NOČNÍ SMĚNA 146 Kč/hod #AMmw2

Pro našeho významného klienta hledáme spolehlivé brigádníky a brigádnice do skladu s oblečením u Divišova - Měchnov (41. km dálnice D1). Náplní práce je skládání, kompletace a balení oblečení a nonfood zboží jeho příprava k expedici na prodejny. Jedná se o pohodovou práci v čistém a teplém…

Odpolední brigáda ve spediční firmě - až 110 Kč/hod #2nR6B

Hledáte brigádu po škole, po práci, nebo jen přivýdělek? My hledáme šikovné kluky/muže na manipulační práce ve skladu. Nabízíme pěkné peníze a především dlouhodobou brigádu! Nabízíme odpolední směny, PO - PÁ, 14:00 (případně 15:00) - 19:00. Možnost vzít pouze některé směny, požadujeme však…

Letní brigáda - až 104 Kč/hod

(Třebíč)

Náplň práce: jednoduché kompletace/montáže výrobků základní obsluha stroje na výrobu dílů kontrola, balení, ostatní pomocné práce délka brigády je na vzájemné domluvě (nejméně však na jeden měsíc)   Požadujeme: věk minimálně 16 let spolehlivost a pečlivost chození včas na směny dobrý…

Mzda: 90 - 104 Kč / hodinu

(Náměšť nad Oslavou)

(Moravské Budějovice)

Může Vás zajímat

JobDnes.cz - Moje cesta do prace

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání