Sazba za hodinu

rozbalit

Brigády - Kraj Vysočina (92)

Zadaným požadavkům neodpovídá žádná pracovní nabídka. Vyhledávání bylo rozšířeno na níže uvedené pozice.

Pracovník podpory obchodního oddělení

(Sazečská 645/12, Praha 10, 108 00)

odbavování příchozích telefonických hovorů, vyřizování emailů, poskytování základních informací po telefonu, podpora obchodního týmu Reality.iDNES.cz, zajišťování ad hoc úkolů (příprava zasedacích místností, zpracování statistik, zvaní uchazečů na pohovory aj.)

Brigáda -pokojská nově navýšení mzdy Plzeň 85kč/hod.

(Spálená 10, Praha 1, 11000)

Náplň práce: - úklid pokojů v hotelu - utírání prachu - výměna lůžkovin - desinfekce sociálního zázemí

Tester/ka bankovních aplikací (IT)

(Praha)

Testovat aplikace, které mají ambice měnit bankovní prostředí Analyticky přemýšlet a vytvářet testovací scénáře Aktivně pracovat s testovací dokumentací Stát se součástí přátelského týmu Vybudovat si síť kontaktů v největší české bance

Brigáda v likérce Plzeň 80kč/hod. nástup ihned!!!

(Plzeň, 30100)

- vázání provázku, skládání kartonů, vkládání lahví do krabiček - skládání plných kartonů na paletu - kompletace dárkových balení - vylévání alkoholu

Krátkodobá/dlouhodobá brigáda pro každého

Brigáda - žehlení možnost výběru směn 104kč/hod.

Náplň práce: - manipulace s textilem - žehlení textilu

Brigáda (ne)jen na léto od 104kč/hod. Plzeň, volejte zdarma 800 100 110

rozbalování zásilek třídění zboží kontrola a přebalení zboží podle údajů v PC skenování kódů, tisk etiket odstraňování drobných závad zboží

Obsluha CNC lisů

Obsluha strojů ve výrobě v oblasti chladírenství Seřizování strojů, práce s technickou dokumentací Technické činnosti při kompletaci chladírenského nábytku a zařízení Další odborné činnosti v závislosti na Vaší kvalifikaci a zkušenostech

Řidič VZV

Balení dílů pro expedici Manipulace s hotovými výrobky a zbožím v oddělení expedice Vychystávání materiálu ze skladu na základě požadavků Inventarizace skladových zásob Další činnosti ve výrobě s využitím VZV (máme více volných pozic

Elektrikář

Instalace kabelových svazků Montáž osvětlení Kontrola zapojení, práce na rozvaděčích Další zajímavé činnosti dle Vašich zkušeností

Směny dle dohody! Operátor/ka 114 Kč/hod Krupka

(Kateřinská, Krupka)

  * Manuální zručnost * Spolehlivost

Mechanický konstruktér - brigáda pro studenty VŠ

(Olomouc, 77900)

● podpora mechanické konstrukce ● realizace návrhů v SolidWorks ● tvorba technických výkresů ● dokumentace v systému SAP

Mzda: 120 - 170 Kč / hodinu (7 200 - 20 400 Kč / měsíc)

Brigáda na léto - pracovníci do výroby, až 23.000,-kč/měsíc

(České Budějovice)

* montáž a kompletace výrobků u výrobní linky, jedná se o menší komponenty - součástky pro automobilový průmysl, fyzicky nenáročná práce vhodná pro ženy i muže * pracujete dle směnného kalendáře – předem víte, kdy máte směnu a kdy volno

Výpomoc na prodejně Karlovy Vary 80 - 90 Kč/hod.

- doplňování zboží - manipulace se zbožím - úklid prodejny - práce na pokladně

Dlouhodobá brigáda na prodejně - Plzeň, Lochotín, 90Kč/hod.

- doplňování zboží - úklid prodejny - komunikace se zákazníky

Jednorázová brigáda - noční doplňování zboží, 80 Kč/hod.

Doplňování zboží do regálu. Rovnání zboží. Kontrola trvanlivosti zboží. Úklid na prodejně.

Květnová brigáda - rovnání oblečení 80Kč/hod. (květnové víkendy)

- rovnání oblečení - dávat oblečení na ramínka

Brigáda 130 Kč/hod. Tachov

Co budete dělat?  * práce na pokladně * vybalování a doplňování zboží * kontrola trvanlivosti u vystaveného zboží

Brigáda 130 Kč/hod. Stříbro

Brigáda 130 Kč/hod. Klatovy

1 2 3 4 5

Může Vás zajímat

JobDnes.cz - Moje cesta do prace

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání