Sazba za hodinu

rozbalit

Brigády - Olomoucký kraj (5)

Jednorázová brigáda - 22.6 Šternberk

Na jednorázovou brigádu hledáme kohokoliv schopného na úklid prodejny. Jedná se o čištění podlah, regálů, obkladů. Jednoduchý brigáda vhodná pro každého.Brigáda probíhá 22.6.2021 od 21:30 do cca. 6:00.

Prázdninový brigádník ve výrobě

Hledáte si brigádu na léto a nevadí vám chodit každý den?Hledáme brigádníky s nástupem klidně ihned do konce srpna/zaří - dle školy, dle ostatních možností.Práce se je velmi rozmanitá - nejedná se o žádnou pásovou výrobu, ale o :- kompletace- navíjení- kontrolu Práce se Vám přizpůsobí, abyste ji v…

Jednoduchá brigáda do konce roku na 2 směny

Hledáte si brigádu na jednoduchou práci ve výrobě? Hledáme birgádníka do konce roku na 2 směny. Chodí se každý den od PO do PÁ na klasickou 8hod. směnu. Brigáda není složitá, jedná se o: lepení, obsluha stroje, práce u lisu apod.

Brigáda, dělník ve výrobě - mzda až 150 Kč/hodina, práce vhodná i pro ženy!

Hledáme brigádníky od června do konce srpna na pomocné práce ve výrobě, práce se nachází v Hněvotíně u Olomouce.Práce ve třísměnném provozu, ranní-odpolední-noční. Zakládání tyčí do forem, které stroj svaří, ukládání na palety. Obsluha strojů (po řádném zaškolení) - lisy, ohýbačky, svářečky.

Brigáda v Hněvotíně u Olomouce - mzda až 150 Kč/hodina

Brigáda s nástupem ihned, 3.směnný provoz PO-PÁ. Brigáda je vhodná i pro ženy! Obsluha strojů a výrobních zařízení (lisy, ohýbačky, odporové svářečky...). Kontrola množství i kvality vyrobených výrobků a minimalizace zmetků. Práce ve třísměnném provozu. Zakládání tyčí do forem, stroj následně svaří…

JobDnes.cz - Moje cesta do prace

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů