Pracovní příležitost ve ŠKODA AUTO

 

Nalezeno 227 pracovních nabídek

Provozní zámečník

Zajímáte se o auta a hledáte stabilní zaměstnání s nadstandartním finančním ohodnocením? Jste zruční a pracovití? Chcete tvořit něco krásného a užitečného? Tak přijďte podpořit náš škodovácký tým. Nastupte do Škodovky v Mladé Boleslavi! ŠKODA OCTAVIA, RAPID nebo FABIA budou i Vaším dílem!

Specialista nákupu elektro

Jste absolventem vysoké školy ekonomického nebo technického oboru? Hovoříte německy nebo anglicky, zajímáte se o výrobu automobilů, máte rád/a dynamickou práci a chcete spojit svou kariéru s úspěšnou značkou?

Specialista expedice

Útvar zajišťuje veškeré logistické činnosti včetně plánování pro plynulý průběh výroby v závodě PK v termínech, kvalitě a potřebách odpovídajících dodávkám interních a externích zákazníků.

R&D Inženýři - oddělení podvozků - projekt Indie

Do rostoucího týmu podvozkářů hledáme nové kandidáty na pozici specialistů v rámci následujících témat: přední / zadní náprava, brzdy, řízení, kola, pneumatiky, palivový systém. Jedná se o úplně nová místa v rámci vývojového projektu ECO Car, v jehož rámci budou vyvíjeny nové modely pro indický…

Operátor logistiky

Zajímáte se o auta a hledáte stabilní zaměstnání s nadstandartním finančním ohodnocením? Jste zruční a pracovití? Chcete tvořit něco krásného a užitečného? Tak přijďte podpořit náš škodovácký tým. Nastupte do Škodovky v Mladé Boleslavi! ŠKODA OCTAVIA, RAPID nebo FABIA budou i Vaším dílem!

IT Architekt - Integrace aplikací

Do týmu, který má na starost IT Governance a řízení servisu hledáme dalšího kolegu na pozici IT architekta pro integraci aplikací. Tato pozice je pro Vás ideální i za předpokladu, že IT architekturu ještě neděláte na full-time ale díky své praxi v systémové a business analýze jste na těchto…

Automechanik (montáž vozů)

Hledáte pracovní jistotu? Chcete tvořit něco krásného a užitečného? Nastupte do Škodovky v Kvasinách! ŠKODA KODIAQ, Superb či Yeti budou i Vaším dílem!

Designer Colour and Trim

Colour and Trim is a vital department of our company that is responsible for the perfect choice of materials such as fabrics as well as colours. Do you happen to have a university degree in the area of design, do you speak English well and are you highly creative? Join our team of Colour and Trim…

Motorsport- vývojář elektrické výbavy závodního vozu

Oddělení ŠKODA Motorsport je zodpovědné za vývoj, výrobu, provoz a prodej soutěžních vozů jakožto jeden z klíčových pilířů marketingových a komunikačních aktivit značky ŠKODA.

Designér architektur exteriér

Jste absolventem VŠ uměleckého oboru, používáte aktivně angličtinu nebo němčinu, zajímáte se o design automobilů, máte rádi dynamickou práci a chcete spojit svojí kariéru s úspěšnou značkou? Přidejte se k našemu týmu designérů exteriéru, kteří navrhují vnější tvar vozů ŠKODA.

Nákupčí elektrifikace/infotainment

Jste absolventem vysoké školy ekonomického nebo technického oboru? Hovoříte německy nebo anglicky a zajímáte se o výrobu automobilů? Máte rádi dynamickou práci a chcete spojit svou kariéru s úspěšnou značkou?

Specialista řízení zahraničních projektů

Jste absolventem VŠ, hovoříte výborně anglicky, zajímáte se o výrobu automobilů, máte rád dynamickou práci, lákají vás zahraniční cesty a chcete spojit svou kariéru s úspěšnou značkou?

Specialista vývoje klimatizačních systémů

Oddělení vývoje cockpitu klimatizace realizuje konstrukci a zkoušky přístrojové desky, klimatizace, topení, větrání a odvětrání vozu, cockpitu, airbagu, držáku přístrojové desky, volantu, střední konzoly.

Specialista vývoje cockpitu

Oddělení vývoje cockpitu klimatizace realizuje konstrukci a zkoušky přístrojové desky, klimatizace, topení, větrání a odvětrání vozu, cockpitu, airbagu, držáku přístrojové desky, volantu, střední konzoly.

Vývojový pracovník – tuhost, životnost, akustika

Oddělení vývoje funkčnosti a výpočtů FEM realizuje zejména prostřednictvím FEM výpočtů virtuální vývoj všech vozů z pohledu: tuhosti, pevnosti, únosnosti, životnosti, vibrací a akustiky, podélných nárazů (včetně simulace funkčnosti zádržných systémů a vyhodnocení ochrany posádky), příčných…

Návrh PHEV HMI pro infotainment

Jste absolventem technické VŠ, používáte aktivně němčinu nebo angličtinu, zajímáte se o techniku a automobilový průmysl a chcete spojit svojí kariéru s úspěšnou značkou?

R&D Specialista - Návrh HMI konceptů pro MIB

Jste absolventem vysoké školy s technickým zaměřením? Dokážete se domluvit v anglickém nebo německém jazyce? Zajímáte se o vývoj v automobilovém průmyslu? Staňte se součástí týmu ŠKODA AUTO a spojte svojí kariéru s úspěšnou značkou!

Specialista lokalizace projektu motoru Indie

Jste absolventem vysoké školy technického nebo ekonomického zaměření, domluvíte se anglicky nebo německy a orientujete se v automobilovém průmyslu? Chcete spojit svoji kariéru s úspěšnou značkou? Oddělení motorů Škoda hledá nového kolegu!

Connected cars e-Mobility Business Analytik

Připojte se k týmu specialistů kteří implementují a integrují nová řešení v oblasti konektivity aut. Podílejte se spolu s námi na revoluci v oblasti automobilového průmyslu!

IT Business analytik BI

Analýzy a další vývoj nástrojů Business Intelligence Frontend (platforma SAP BusinessObjects včetně BO Mobile a IBM Cognos TM1) Nové BI nástroje z hlediska přidané hodnoty, využitelnosti, nákladů Úzká spolupráce s BI týmy celosvětových koncernových společností Koordinovat aktivity s IT…

1 2 3 4 5 6 7 8 9 12