Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Obchodník ve strojírenství s FJ a NJ

referenční číslo: 8480 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Máte zdravé sebevědomí a dokážete na trhu prodat produkty strojírenského charakteru? Dovedete to i v prostředí plném klientů ze zemí jako Německo a Francie – v jejich rodném jazyce?

Pak Vám nic nebrání tuto ideální kombinaci využít pro významnou společnost dodávající technologie pro přední automobilky z těchto zemí

Zašlete nám svůj životopis a ucházejte se o pozici:

OBCHODNÍK ve STROJÍRENSTVÍ s FJ/NJ (40.000 Kč)

Náplň práce

  • Udržování dlouhodobých vztahů se zákazníky ve Francii a Německu
  • Vedení obchodních jednání dálkově i u zákazníku v NJ/FJ
  • Podpora Brand marketingu firmy
  • Průběžná analýza trhu a strategické změny na základě výstupů
  • Studium produktových materiálů a jejich prezentace

Požadujeme:

  • Schopnost domluvit se v NJ a FJ
  • Orientace v oblasti strojírenství (preferenčně SŠ/VŠ vzdělání)
  • Praxe z obchodní pozice ve strojírenství
  • Tah na branku a přirozený obchodní duch

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní firmy působící pro přední společnosti v automobilovém průmyslu
  • Záruka stabilní pracovní pozice, personální politika založená na vzájemné loajalitě
  • Možnost dalšího vzdělávání a růstu
  • Závodní stravování
  • Lokalita: okres Kroměříž

Mzda: 25 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Česká republika

Obor: Obchod, prodej, nákup, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha