Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Koordinátor zákaznického servisu

referenční číslo: 7666 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Klientský servis je Vaší doménou? Máte výborné vyjednávací schopnosti? Dokážete aktivně komunikovat v anglickém i německém jazyce?

Pokud jsou Vaše odpovědi ANO a je Vám blízká oblast automotive, pak neváhejte

Úspěšná mezinárodní společnost, právě obsazuje pozici:

KOORDINÁTOR ZÁKAZNICKÉHO SERVISU (22.000 – 28.000,- Kč)

Náplň práce

  • Péče o zákazníka – aktivní každodenní komunikace
  • Koordinace přání a požadavků zákazníka
  • Vedení agendy zákaznického servisu
  • Hodnocení a reporting spokojenosti zákazníka

Požadujeme:

  • AJ i NJ – každodenní komunikace
  • Zkušenosti s péčí o náročného zákazníka
  • Znalost prostředí automotive výhodou
  • Komunikativnost, asertivita, vyjednávací schopnosti
  • Flexibilita a odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • Silné zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Denní využití cizích jazyků a jejich zdokonalování
  • Zajímavé firemní benefity
  • Lokalita pracoviště: pomezí Zlínského a Olomouckého kraje

Mzda: 23 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj, Olomoucký kraj

Obor: Doprava, logistika, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha