Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

DP WORK s.r.o.

Specialisté

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11387500756 | aktuálnost: 7. 10. 2016

Místo výkonu práce:
tř. Václava Klementa č.p. 869
Mladá Boleslav II
293 01 Mladá Boleslav 1
Náplň práce:
- příprava konceptů technologické integrace elektrických vozů do energetické a chytré sítě
- analýza technické proveditelnosti vybraných služeb a produktů v oblasti e-Mobility
- konsolidace výstupů v rámci svěřených aktivit a příprava vstupů pro členy projektového týmu
- analýza studií a příprava výstupů relevantní implementace dílčích projektů
- benchmarking, zpracování statistických podkladů, podpůrných dat a zavádění moderních trendů
- aktivní podpora a konzultace při startu projektu s externími subjekty (importéry), ale interně ve ŠKODA AUTO a.s.
- návrh servisní díly - školení, vybavenost nářadím,...
Požadavky:
- VŠ/VŠ technického směru
- elektrotechnické vzdělání - vyhláška 50§6 (nemusí být aktivní)
- znalost NJ na úrovni min. B2, znalost AJ či jiného jazyka výhodou
- znalost a zkušenosti z oblasti automotive
- MS Office na vysoké úrovni
- ochota cestovat - pravidelné služební cesty
- výborné komunikační a organizační dovednosti
- týmový hráč
- analytické myšlení

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Věda a výzkum

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

DP WORK s.r.o., Bc. Tomáš Prokop, kontaktní osoba, toman.prokop@dpwork.cz, +420 734 798 916