Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Vývojář SW, C/C++

referenční číslo: 12816 | aktuálnost: 18. 11. 2016

Jste zkušený vývojář, který má pokročilou znalost C/C++? Chcete se podílet na projektu pro automobilovou společnost v oblasti komponentů elektronických systémů do vozidel? Pokud ano, hledáme právě Vás.

Náplň práce

  • vývoj SW pro demonstrační a testovací zařízení
  • programování FW řídících jednotek automobilů v C/C++
  • tvorba technické dokumentace
  • spolupráce se zahraničními pobočkami

Požadujeme:

  • SŠ/ VŠ vzdělání, výhodou elektrotechnický obor
  • pokročilou znalost C, C++
  • anglický nebo německý jazyk na středně pokročilé úrovni
  • analytické myšlení, systematičnost, pečlivost
  • schopnost týmové spolupráce

Nabízíme:

  • motivující mzdové ohodnocení
  • profesní a osobní růst
  • úvazek 37,5 hod/týdně
  • 5 týdnů dovolené
  • další benefity (jazykové kurzy, stravenky, pololetní odměny, výhodný tarif, občerstvení na pracovišti)
  • Místo výkonu práce: Praha

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha