Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PROFI CREDIT Czech, a.s.

Programátoři počítačových aplikací specialisté

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11270860778 | aktuálnost: 17. 8. 2016

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Pardubice
NÁSTUP: dohodou
Náplň práce:
" zajištění chodu a zálohování svěřených systémů,
" zajištění správy síťových prvků,
" zajištění zabezpečení serverů, síťových prvků a koncových zařízení,
" komunikace s externími dodavateli HW i SW a kontrola dodržování smluvních vztahů s nimi,
" zajištění přidělování přístupových práv ke svěřeným systémům,
" zajištění popis topologie a dokumentaci svěřených systémů,
" zodpovědnost za tvorbu, aktualizaci a dodržování bezpečnostních standardů společnosti,
" návrhy a zabezpečení realizace koncepčních řešení v zajišťované oblasti,
" monitoring a analýza síťového provozu, vyhodnocení rizika a návrhy nápravných opatření.
Z kvalifikačních a odborných požadavků byste měl/a splňovat:
" SŠ/VŠ vzdělání,
" praxe na pozici min. 3 roky,
" počítačové sítě,
" serverové systémy MS Win 2003/2008/2012,
" síťové prvky, firewally,
" IPS, IDS, DLP systémy,
" zkušenost z finančního prostředí vítána,
" pokročilá práce na PC (MS Office),
" pokročilá znalost AJ,
" řidičský průkaz sk. B.
V případě nástupu Vám nabízíme:
" pracovní poměr na HPP na dobu neurčitou,
" perspektivní zaměstnání u stabilní společnosti,
" 5 týdnů dovolené,
" stravenky v hodnotě 90 Kč,
" notebook,
" mobilní telefon,
" 3 dny v roce sick days,
" home office,
" pitný režim hrazený zaměstnavatelem,
" zvýhodněné parkování v blízkosti společnosti,
" volné permanentky (např. na hokejová utkání).
" pracovní doba PO - PÁ - 8:00 - 17:00

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha