Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Technik kvality v automotive

referenční číslo: 1921 | aktuálnost: 21. 11. 2016

Hledáte novou příležitost v oblasti kvality? Dokážete komunikovat v anglickém jazyce? Láká Vás občasné cestování a spolupráce s významnými automotive zákazníky?

Pokud se této výzvy nebojíte, pojďte do toho

Významná mezinárodní společnost obsazuje pozici:

TECHNIK KVALITY v AUTOMOTIVE

Náplň práce

  • příprava výrobních procesů podle technické dokumentace
  • následný monitoring a vyhodnocování, navrhování nápravných a preventivních opatření
  • komunikace se zákazníkem v oblasti požadavků kvality, řešení neshod
  • spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • praxi na obdobné pozici ideálně ze sériové výroby
  • komunikativní znalost AJ podmínkou
  • znalosti technické dokumentace
  • znalost standardů ISO/TS 16949, VDA

Nabízíme:

  • zajímavé platové ohodnocení, 13. plat
  • týden dovolené navíc
  • příspěvky na stravování i na dopravu
  • finanční odměny za věrnost firmě
  • práce v čistém a moderním prostředí
  • místo výkonu práce: Plzeň

Mzda: 27 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha