Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

COPROSYS Ústí spol. s r.o.

Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11767160793 | aktuálnost: 30. 11. 2016

Místo výkonu práce: Žižkova č.p. 589/250, Trmice.
Pracovní náplň:
- řešení incidentů, projektových a technických zadání a úkolů
- správa a údržba přístupových bodů
- komunikace se zákazníkem, support pro zákazníky
- vykazování práce v IS zaměstnavatele
- práce na vybraných projektech a jejich evidence v IS firmy (dle zadání)
Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. B
- odolnost vůči stresu
- dobré komunikační schopnosti
- samostatnost, zodpovědnost
- osvědčení o odborné způsobilosti dle vyhl. 50/78 Sb. nebo vzdělání v oboru elektro
Výhodou:
- zájem o telekomunikace
- základní znalost IP protokolu
- částečná znalost Linux
- zkušenosti s 5,4 GHz; 10,5 GHz
- administrace serverů
- praxe v oboru
Nabízíme:Příspěvek na stravování, internet, telefonní linka, mobilní telefon, nákup HW a SW se slevou, služební vozidlo k soukromým účelům a další.
Zájemci mohou své životoisy zasílat na uvedený e-mail.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

COPROSYS Ústí spol. s r.o., Bc. Barbora Kovářová, bkovarova@coprosys.cz