Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

UNIJOB s.r.o.

Kolkování a štítkování zboží - Kolín, 85Kč/hod

referenční číslo: F3ECE8A5 | aktuálnost: 2. 9. 2016

Pro našeho významného klienta, nadnárodní logistickou společnost, hledáme na období od 12.9. do 4.11.. velké množství brigádníků na pravidelnou spolupráci při kolkování a štítkování zboží ve skladu v Kolíně.

Pracovní doba: 7.00 - 17.00

Náplň práce:
- kolkování a štítkování potravinářského zboží ve skladu
- manipulační práce ve skladu

Požadujeme:
- potvrzení o studiu nebo čistý výpis z rejstříku trestů
- spolehlivost, pečlivost, manuální zručnost, samostatný přístup k práci
- možnost pracovat alespoň 3 dny v týdnu

Nabízíme:
- nenáročnou dlouhodobou brigádu ve dnech dle Vašeho výběru
- možnost průběžného vyplácení záloh
- stravenku za každý odpracovaný den
- výkonnostní odměny v případě kvalitní práce

V případě zájmu o tuto brigádu Vás požádáme o zaslání Vašeho CV. Bližší informace Vám rádi poskytneme na telefonním čísle 604376770 (denně mezi 8. a 18. hodinou).

Mzda: 85 Kč / hod.

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Ostatní

Typ nabídky: Brigády

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha