Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Nástrojář forem pro vstřikovací lisy

referenční číslo: 11471 | aktuálnost: 9. 11. 2016

Umíte číst výkresovou dokumentaci? Máte zkušenosti jako nástrojář, či byste se v této oblasti rád/a uplatnil/a? Potom neváhejte a zašlete svůj životopis

Mezinárodní výrobní společnost hledá nového kolegu do týmu na pozici:

NÁSTROJÁŘ FOREM pro VSTŘIKOVACÍ LISY

Náplň práce

  • provádění kontroly forem
  • údržba a opravy forem
  • provádění montáže a demontáže forem
  • čištění a leštění

Požadujeme:

  • SOU/SŠ – technické
  • schopnost práce s výkresovou dokumentací
  • předchozí praxe s formami pro lisy – vítána
  • ochota pracovat na tři směny
  • pečlivost

Nabízíme:

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • odpovídající mzdu
  • systém firemních benefitů
  • akce pro zaměstnance
  • kvalitní firemní stravování
  • místo výkonu práce: Olomoucko

Region: Olomoucký kraj

Obor: Automobilový průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha