Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Vývojář webových aplikací

referenční číslo: 6821 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Chceš se podílet na vývoji webových aplikací, kde se kreativitě a tvým nápadům meze nekladou? Pak máš možnost zbavit se nudného stereotypu a přidat se do našeho týmu inovátorů.

Tak opraš své nápady, budeš je potřebovat

VÝVOJÁŘ WEBOVÝCH APLIKACÍ (20 – 35.000,- Kč)

Náplň práce

  • Vývoj webových aplikací pro ERP systémy
  • Návrh, řešení a vývoj nových funkcionalit SW
  • Komunikace s kolegy a programátory
  • Tvorba technické dokumentace

Požadujeme:

  • VŠ/ SŠ nejlépe v oboru IT
  • Min. 1 rok praxe s JavaScriptem a C#/.NET
  • Znalost databáze MS SQL
  • Středně pokročilou znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Práce na mezinárodních projektech
  • Možnost vycestovat do zahraničí
  • 5 týdnů dovolené
  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj

Mzda: 20 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha