Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Supplier quality engineer

referenční číslo: 9848 | aktuálnost: 3. 12. 2016

Máte víceleté zkušenosti z výrobní společnosti s dodavatelskou kvalitou? Hovoříte anglickým jazykem a rádi byste jej i nadále využívali?

Pokud Vás zajímá prostředí mezinárodní společnosti a maximální využití anglického jazyka a dosavadních zkušeností, neváhejte a zašlete nám svůj životopis

Expandující nadnárodní společnost sídlící nedaleko Plzně přijme schopného kandidát na pozici:

SUPPLIER QUALITY ENGINEER

Náplň práce

  • zodpovědnost za realizaci a hodnocení auditů u dodavatelů
  • vyřizování a vyhodnocování dodavatelských reklamací
  • řízení kvality dodavatelů, řešení zjištěných problémů
  • spolupráce s oddělením nákupu a oddělením kvality

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ zaměřenou technickým směrem
  • zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • anglický jazyk na pokročilé, komunikativní úrovni
  • ochotu pracovat a proaktivní přístup k práci
  • znalost nástrojů a metod kvality výhodou

Nabízíme:

  • lákavé finanční ohodnocení
  • zázemí stabilní společnosti
  • 1 týden dovolené nad rámec zákona
  • příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • možnost využití jazykových kurzů
  • systém měsíčních bonusů
  • Místo výkonu práce: Plzeňský kraj

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha