Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

UNIJOB s.r.o.

Výpomoc v kuchyni pivovarské restaurace - Chýně u Prahy

referenční číslo: F263C361 | aktuálnost: 10. 10. 2016

Pro našeho klienta, proslulý minipivovar v obci Chýně u Prahy, hledáme brigádnice na odpolední výpomoc v restaurační kuchyni.

Termín: od 10.10. do konce roku 2016 (termíny si lze zvolit dle Vašich časových možností)
Pracovní doba: 16.00 - 22.00
Doprava z Prahy: 9 minut busem MHD z metra B "Zličín"

Náplň práce:
- mytí nádobí
- příprava a omývání zeleniny
- drobný úklid v kuchyni

Požadujeme:
- potvrzení o studiu nebo výpis z rejstříku trestů
- zdravotní průkaz pro práci s potravinami
- spolehlivost, pečlivost, samostatný přístup k práci, přiměřenou fyzickou zdatnost

Nabízíme:
- záloha kdykoli po odpracování a donesení potvrzené docházky
- dlouhodobou brigádu v rodinné firmě a přátelském kolektivu
- výběr termínů dle Vašich časových možností
- občerstvení (jídlo, nealko nápoje) během směny zdarma
- možnost prémií a podílu na spropitném

Bližší informace Vám rádi poskytneme na telefonním čísle 604376770 (denně, včetně víkendů, mezi 8. a 18. hodinou)

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha