Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Manažer údržby

referenční číslo: 4248 | aktuálnost: 20. 11. 2016

Máte strojírenské vzdělání, zkušenosti s vedením oddělení údržby a jste schopný aktivně komunikovat anglicky? Pak je tato pozice určena právě Vám

Mezinárodní výrobní společnost s progresivním růstem na trhu hledá nového kolegu na pozici:

MANAŽER ÚDRŽBY (30.000 – 40.000Kč)

Náplň práce

  • zodpovědnost za udržování dobrého technického stavu strojního zařízení
  • plánování preventivní údržby strojů, opravy a programování strojů
  • vedení týmu podřízených, dohled nad dodržováním BOZP
  • zodpovědnost za dodržování čistoty a pořádku na pracovišti

Požadujeme:

  • dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
  • znalost fungování oblastí strojní, elektro, hydrauliky, pneumatiky
  • zkušenost s tvorbou plánů oprav strojů a zařízení
  • praxe v oblasti řízení výroby
  • schopnost zastávat vedoucí pozici

Nabízíme:

  • zajímavé platové ohodnocení
  • být součástí úspěšné mezinárodní společnosti
  • práci v příjemném pracovním prostředí
  • zaměstnanecké benefity
  • lokalita: Olomoucko

Mzda: 25 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Automobilový průmysl, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha