Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Výrobní mistr - novojičínsko

referenční číslo: 12210 | aktuálnost: 18. 10. 2016

Dokážete vést tým pracovníků ve výrobní společnosti? Získal/a jste zkušenosti z výrobního provozu na vedoucí pozici a hledáte zázemí ve stabilní mezinárodní společnosti? Pak nám zašlete žvotopis ještě dnes

Mezinárodní společnost obsazuje pozici: VÝROBNÍ MISTR - NOVOJIČÍNSKO

Náplň práce

  • Organizování rozdělení práce podřízeným
  • Zodpovědnost za dodržování výrobního plánu a výrobních postupů
  • Motivace a školení zaměstnanců
  • Dodržování bezpečnosti na pracovišti
  • Plánování směn, vedení docházky
  • Administrativa

Požadujeme:

  • SŠ - strojírenství/elektro
  • Praxi na vedoucí pozici z výrobní společnosti
  • Angličtinu na mírně pokročilé úrovni
  • Zkušenosti s vedením týmu lidí
  • Znalost výrobních procesů
  • Zkušenosti se systémem SAP - výhodou
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Znalost MS Office

Nabízíme:

  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování, penzijní připojištění a životní pojištění
  • Vzdělávací kurzy
  • Možnost pracovat na směny
  • Přístup k nejmodernějším technologiím
  • Firemní akce a školení
  • Dovolená 5 týdnů
  • Bonusy/prémie

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha