Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MODUS, spol. s r.o.

Ostatní elektrotechnici a technici energetici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11559330727 | aktuálnost: 2. 11. 2016

Místo výkonu práce: Dubická 3274, Česká Lípa

Požadujeme :vzdělání SŠ elektrotechnického směru slaboproud, případně strojní, znalost práce na PC-MS Office, Internet 3D SW. Zájem o technologie LED a tištěné spoje. Dále samostatnost, kreativitu, flexibilitu v rámci řešení svěřených úkolů, spolehlivost, zručnost, profesní životopis pro výběrové řízení.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení až na dobu neurčitou. Práci se špičkovými technologiemi (zpracování plechů, SMT technologie). Možnost odborného růstu, včetně firemních jazykových kurzů, příspěvek na životní pojištění. Práci v perspektivní dynamicky se rozvíjející společnosti, nový moderní výrobní závod, závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, příjemné pracovní prostředí, zajímavou a zodpovědnou práci, podnikové stravování, masáže a pitný režim zdarma, příspěvek na životní pojištění.
Vhodné i pro absolventy.

1. kontakt nejprve e-mailem!!!

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 21 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Energetika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail