Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pracovník ve specializovaném sportovním obchodě

referenční číslo: F0CF6B56 | aktuálnost: 22. 9. 2016

Pro našeho klienta, společnost, která nabízí široký a v mnoha případech i exkluzivní sortiment mnoha světových značek včetně kompletních servisních prací s maximálním důrazem na poradenství a následnou spokojenost zákazníků s doporučeným zbožím, hledáme vhodného kandidáta na pozici Pracovník ve specializovaném obchodu s cyklistikou a běžkařským vybavením.

Požadujeme:
• znalost produktů: běžkařského a cyklo sortimentu včetně servisu výhodou
• zkušenost s obchodem v jakékoliv úrovni podmínkou
• středoškolské vzdělání
• zkušenosti s prací v MS Office nebo s pokladními systémy
• ochota učit se novým věcem
• samostatnost a schopnost řešit úkoly
• angličtina nebo Italština výhodou
Náplň práce:
• práce na obchodě
• komunikace se zákazníky, komunikace emailem
• základní servisní práce
• doplňování a rovnání zboží na prodejně, úklid
• zpracování e-shop objednávek, práce na PC
• účast na outdoor eventech
Nabízíme:
• místo výkonu práce: Praha
• práce na HPP
• nově otevřené prostory zavedené společnosti
• odpovídající platové ohodnocení

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Region: Hl. m. Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha