Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Personal Consult s.r.o.

Referent logistiky (P3905)

referenční číslo: F0747572 | aktuálnost: 21. 11. 2016

realizace dodávek - navádění, kontrola plnění, příprava a zajištění dokladů, jednání se zákazníkem, informování o dodávkách a termínech, skladové zásoby - regulace, analýza, kontrola, optimalizace, konsignační zúčtování - provádění a kontrola, doprava - předávání podkladů, práce v interním IS, odvolávky, příprava PL-zajišťování v rámci působnosti, řešení logistických incidentů, vyřizování a podílení se na nápravných opatřeních, nákup materiálu - plánování, organizace, kontrola, schvalování a zajišťování, hodnocení dodavatelů, předávání podkladů, odsouhlasení faktur - zajištění a provádění v rámci svých objednávek a v zastoupení, fakturace expedovaných výrobků a evidence vrácených dodávek, výrobní plánování - příprava, kontrola, komunikace, aktualizace výrobních plánů pro svěřené výrobní linky

Požadujeme:

M/Ž, SŠ nebo VŠ vzdělání, aktivní znalost NJ a základní znalost AJ, zkušenosti min. 3 roky v oblasti logistiky v automobilovém průmyslu ze společnosti, která je Tier 1 dodavatelem (nejlépe VW koncern nebo BMW), znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint,…), zkušenosti se SAPem výhodou, znalost zákaznických B2B portálů, organizační a komunikační dovednosti, pečlivost, multitasking, pružnost v rozhodování, a i sociální dovednosti na vysoké úrovni – jednání s TOP zákazníkem (BMW)

Nabízíme:

příležitost pracovat v expandující společnosti v perspektivní oblasti Automotive, příležitost k osobnímu a profesnímu růstu, balíček zaměstnaneckých benefitů dle kolektivní smlouvy, pružnou pracovní dobu a mobilní telefon, pracovní smlouvu na 1 rok, poté při oboustranné spokojenosti prodloužení na dobu neurčitou

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail